Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Digital Design - studia stacjonarne II stopnia Wydział Sztuki i Katedra Informatyki i Metod Komputerowych

Digital Design - studia dobrze zaprojektowane!

Dodany 2013-05-15

Zapraszamy na nowy kierunek studiów

Szanowni Państwo,

witam na stronie nowego kierunku DIGITAL DESIGN. Nasze studia kierowane są do absolwentów kierunków informatycznych I stopnia, którzy pragną pracować w przemyśle kreatywnym - jako twórcy multimedialni. Plan studiów został tak przygotowany, aby poszerzał wiedzę i umiejętności, jakie zdobywa się na studiach informatycznych. Wspólnym celem Katedry Informatyki oraz Wydziału Sztuki UP jest dostarczenie Państwu z jednej strony wiedzy informatycznej związanej z zaawansowanymi, nowoczesnymi technologiami internetowymi oraz narzędziami graficznymi i multimedialnymi, a z drugiej strony wykształcenie samodzielności twórczej, popartej znajomością zasad projektowania wizualnego i sztuki, zwłaszcza w jej medialnych, użytkowych aspektach.

Studia będą zorganizowane w niekonwencjonalny sposób. Przewidujemy wiele zajęć projektowych, niestandardowy rozkład przedmiotów w semestrze, spotkania z artystami, wyjazdy na konferencje branżowe, płatne staże, wizyty w studiach filmu i animacji oraz wiele innych rozszerzeń względem tradycyjnych studiów. Będą Państwo także mogli wziąć udział w Festiwalu Nauki, przygotować projekty naukowe wykorzystując nowoczesną technologię eye trackingu, prezentować swoje kreacje artystyczne.

Zachęcam do śledzenia naszej strony, która z każdym kolejnym dniem będzie przynosiła nowe informacje.

Do zobaczenia na studiach!

Alicja Pituła

Koordynator programowy